Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь тансаг арьсан суудал юм. Энэхүү өндөр чанартай материал нь зөвхөн дэгжин байдлыг илэрхийлээд зогсохгүй удаан хугацаагаар суусан ч хосгүй тав тухыг хангадаг. Өдрийн турш үйл ажиллагаа эрхэлж байхдаа ядаргаа, тав тухгүй байдлаа орхи. Манай тэргэнцрийн тусламжтайгаар та одоо уламжлалт алхагчтай хамт явдаг ядаргаа, өвдөлтгүйгээр удаан хугацаанд суух боломжтой боллоо.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн бас нэгэн онцлох онцлог нь цахилгаан соронзон тоормосны мотор юм. Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл бөгөөд бид таныг аюулгүй байлгахын тулд дэвшилтэт технологиор тэргэнцэр тоноглосон. Цахилгаан соронзон тоормосны мотор нь маш сайн тогтвортой байдлыг хангаж, налуу газар жолоодох үед хальтиргаа гулгаа, ослоос урьдчилан сэргийлдэг. Та ямар ч замын гадаргуу эсвэл налуутай тулгарсан байсан манай тэргэнцэр танд аюулгүй, тогтвортой туршлагыг өгөх болно гэдэгт итгэлтэй байж болно.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь хосгүй тав тух, аюулгүй байдлыг хангахаас гадна таны хөдөлгөөний ерөнхий туршлагыг сайжруулах олон төрлийн тохируулсан онцлог шинж чанартай. Хэрэглэгчдэд ээлтэй удирдлагын тусламжтайгаар та давчуу орон зай, хүн ихтэй газруудаар хялбархан хөдөлж, үргэлж уян хатан, бие даасан байх боломжтой. Нэмж дурдахад манай тэргэнцэр нь хөнгөн бөгөөд авсаархан тул ашиглаагүй үед зөөвөрлөх, хадгалахад хялбар болгодог.
Бид хүн бүр өөрийн гэсэн шингэн сэлбэгийн шаардлагатай гэдгийг ойлгож байна. Үүний үр дүнд манай цахилгаан тэргэнцэрийг таны хэрэгцээнд бүрэн нийцүүлэн өөрчлөх боломжтой. Суудлын байрлалыг тохируулахаас эхлээд гарын түшлэг болон дөрөөг өөрчлөх хүртэл манай тэргэнцэрийг танд хамгийн их тав тух, дэмжлэг үзүүлэхээр тохируулах боломжтой.
Манай дээд зэргийн цахилгаан тэргэнцэртэй хамт эрх чөлөө, бие даасан байдлаа эдлээрэй. Манай тэргэнцэр нь удаан хугацааны тав тухыг хангадаг тансаг арьсан суудал болон налуу зам дээр хосгүй аюулгүй байдлыг хангадаг цахилгаан соронзон тоормосны хөдөлгүүрийг хослуулснаар хөдөлгөөнт байдлын AIDS-ийн шинэ стандартыг тогтоож байна. Дэлхий ертөнцийг судлах, хүрэх эрх чөлөөгөө дахин олж авахын хэрээр та төгсгөлгүй боломжуудаар дүүрэн амьдралын хэв маягийг мэдрээрэй. Манай цахилгаан тэргэнцэрийг сонгоод хөдөлгөөнт байдлын хамгийн дээд шийдлийг мэдрээрэй.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1250MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 750MM |
| Нийт өндөр | 1280 онMM |
| Суурийн өргөн | 460MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 65KG+26кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 150кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 320Вт*2 |
| Батерей | 24V40AH |
| Хүрээ | 40KM |
| Цаг тутамд | 1 –6Км/цаг |

Өмнөх: Гадна өндөр нуруутай, тохируулгатай арын түшлэгтэй, тохь тухтай, цахилгаан эвхдэг тэргэнцэртэй Дараагийнх нь: Ахмад настнуудад зориулсан бат бөх гадаа эвхэгддэг нүүрстөрөгчийн шилэн алхах таяг