Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Энэхүү тэргэнцрийн хамгийн онцлох онцлогуудын нэг нь цахилгаан болон механик горимуудын хооронд ердөө нэг алхамаар саадгүй шилждэг явдал юм. Та цахилгаан хөдөлгүүрийн тав тухтай байдал эсвэл өөрөө явагч хөдөлгүүрийн бие даасан байдлыг хүсч байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү тэргэнцэр танд туслах болно. Энгийн тохируулгын тусламжтайгаар хүссэн үедээ өөрийн хэрэгцээнд нийцүүлэн горимуудын хооронд шилжихэд хялбар болно.
Тэргэнцэр нь сойзтой мотортой хойд дугуйгаар ажилладаг бөгөөд энэ нь үргэлж жигд, үр ашигтай аялах боломжийг олгодог. Бүх төрлийн газар нутагт маневр хийхэд шаардагдах хүнд хөдөлмөрийг баяртай гэж хэлээрэй. Хүчирхэг моторын тусламжтайгаар та тэгш бус гадаргуу дээгүүр хялбархан гулсаж, аяллаа тав тухтай, тааламжтай болгоно.
Дээд зэргийн үйл ажиллагаанаас гадна хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр нь тав тухтай байдал, зөөврийн байдлыг чухалчилдаг шинэлэг дизайнтай. Энэхүү тэргэнцэр нь маш хөнгөн бөгөөд зөөвөрлөхөд хялбар тул их хөдөлгөөнтэй хүмүүст тохиромжтой. Нэмж дурдахад эвхэгддэг загвар нь авсаархан хадгалах боломжийг олгодог бөгөөд энэ нь танд зайгаа үр ашигтай ашиглаж, авч явах боломжийг олгоно.
Аюулгүй байдал хамгийн чухал бөгөөд бид гар утасны төхөөрөмжүүдийн авчирдаг санаа зовнилыг ойлгож байна. Тийм ч учраас хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр нь дэвшилтэт аюулгүй байдлын онцлог шинж чанартай. Бат бөх хийцээс эхлээд найдвартай тоормосны систем хүртэл энэхүү тэргэнцэр нь танд сэтгэлийн амар амгаланг өгч, өдөр тутмын үйл ажиллагаагаа итгэлтэйгээр хийх боломжийг олгодог.
Хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр ашиглан бие даасан байдлаа мэдэрч, эргэн тойрныхоо ертөнцийг судлаарай. Онцгой онцлогоос гадна таны өвөрмөц сонголт, хэв маягт тохирсон олон төрлийн тохируулж болох сонголтуудыг санал болгодог. Энэхүү шинэлэг бүтээгдэхүүнээр урьд өмнө байгаагүй эрх чөлөөг мэдэрч, хөдөлгөөнөө дахин тодорхойлоорой.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 960MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 570MM |
| Нийт өндөр | 940MM |
| Суурийн өргөн | 410MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/10" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 24кг |
| Ачааны жин | 100кг |
| Моторын хүч | 180W*2 сойзгүй мотор |
| Батерей | 6AH |
| Хүрээ | 15KM |

Өмнөх: OEM хөнгөн цагаан эмнэлгийн эвхдэг хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэртэй хөнгөн цагаан хөнгөн цахилгаан тэргэнцэр