Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцрийг өвөрмөц болгодог зүйл бол 360° уян хатан удирдлагын механизмтай универсал удирдлага юм. Энэ нь хэрэглэгчийг ямар ч чиглэлд хялбархан хөдөлгөх боломжийг олгож, хамгийн их маневрлах чадвар, эрх чөлөөг олгодог. Товчлуур дарахад та ямар ч асуудал, стрессгүйгээр бартаат зай, булан, тэр ч байтугай налуугаар хялбархан алхаж чадна. Энэ тэргэнцрийг биеийн дээд хэсгийн хүч хязгаарлагдмал хүмүүст төгс тохирно.
Манай цахилгаан тэргэнцрийн олон талт байдлыг бариулыг өргөх чадвараар улам сайжруулдаг. Энэ функц нь хэрэглэгч нэмэлт тусламж авахгүйгээр сандлаас амархан сууж, гарах боломжийг олгодог. Одоо та тэргэнцэртээ бие даан нэвтрэх эрх чөлөөг эдэлж, өдөр тутмын үйл ажиллагаагаа тасалдалгүйгээр хийх боломжтой болно.
Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл юм. Үүний үр дүнд манай цахилгаан тэргэнцэр нь өнхрөхөөс сэргийлсэн дугуй, найдвартай тоормосны систем зэрэг дэвшилтэт аюулгүй байдлын онцлог шинж чанаруудаар тоноглогдсон. Эдгээр онцлог шинж чанарууд нь тогтвортой, аюулгүй жолоодлогыг хангаж, манай бүтээгдэхүүнийг ашиглах үед сэтгэлийн амар амгаланг баталгаажуулдаг.
Манай загвар нь тав тухыг бууруулдаггүй. Манай цахилгаан тэргэнцэр нь өдрийн турш оновчтой дэмжлэг, тав тухыг хангахын тулд эргономикийн хувьд зохион бүтээсэн суудал болон нуруутай. Үүнээс гадна, тэргэнцэр нь танд хамгийн их тав тухыг хангахын тулд суух байрлалаа тохируулах боломжийг олгодог тохируулж болох дөрөөтэй ирдэг.
Үүнээс гадна, манай цахилгаан тэргэнцэр нь зөөврийн бөгөөд тээвэрлэхэд хялбар байхаар бүтээгдсэн. Хөнгөн хийц нь амархан эвхэгддэг бөгөөд авсаархан хадгалагддаг тул аялах эсвэл бартаат зайд хадгалахад тохиромжтой.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1130MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 700MM |
| Нийт өндөр | 900MM |
| Суурийн өргөн | 470MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/16" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 38KG+7кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 100кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 250Вт*2 |
| Батерей | 24V12AH |
| Хүрээ | 10-15KM |
| Цаг тутамд | 1 –6Км/цаг |

Өмнөх: Гадна олон үйлдэлт өндөр тохируулгатай дөрвөн алхах таяг Дараагийнх нь: CE-ээр баталгаажсан эвхэгддэг хөнгөн жинтэй хөгжлийн бэрхшээлтэй цахилгаан тэргэнцэр