Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцрийн нэг онцлог нь хос моторт систем юм. Энэхүү тэргэнцэр нь маш сайн хүч чадал, үр ашгийг хангахын тулд хоёр 250 ваттын мотороор тоноглогдсон. Та бартаат зам эсвэл эгц налуу замыг туулах шаардлагатай байсан ч манай тэргэнцэр нь үргэлж жигд, хялбар явах боломжийг олгодог.
Аюулгүй байдал бидний хувьд хамгийн чухал зүйл тул бид цахилгаан тэргэнцэр дээр E-ABS босоо хазайлтын хянагч суурилуулсан. Энэхүү дэвшилтэт технологи нь тэргэнцэрийг налуу дээр гулсах эсвэл гулсахаас сэргийлж, тогтвортой байдал, сэтгэлийн амар амгаланг өгдөг. Манай гулсдаггүй налуугийн онцлог нь хүнд хэцүү гадаргуу дээр ч гэсэн аюулгүй, найдвартай тээвэрлэлтийг баталгаажуулдаг.
Үүнээс гадна, бид тав тух нь хэрэглэгчийн нийт туршлагыг сайжруулахад чухал үүрэг гүйцэтгэдэг гэдгийг мэддэг. Тийм ч учраас бид цахилгаан тэргэнцэрт тохируулж болох түшлэгийг оруулсан бөгөөд энэ нь хэрэглэгчдэд хамгийн тохиромжтой суудлын байрлалыг олох боломжийг олгодог. Та бага зэрэг хазайсан эсвэл босоо байрлалыг илүүд үздэг эсэхээс үл хамааран энэхүү функц нь хувь хүнд тохирсон тав тух, дэмжлэгийг өгч, удаан хугацаагаар ашиглах үед ямар нэгэн таагүй байдал, хурцадмал байдлаас урьдчилан сэргийлдэг.
Түүнчлэн, манай цахилгаан тэргэнцэр нь хэрэглэхэд хялбар бөгөөд ашиглахад хялбар. Ухаалаг удирдлага болон хүрэхэд хялбар товчлуурууд нь хялбар ажиллагаатай болгож, хэрэглэгчид давчуу орон зай болон хүн ихтэй газруудаар хялбархан явах боломжийг олгодог. Авсаархан загвар, үр ашигтай эргэлтийн радиусын ачаар энэхүү тэргэнцэр нь маш сайн хөдөлгөөн, хүртээмжийг санал болгодог.
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь хамтдаа хөдөлгөөний шинэ стандартыг тогтоож байна. Хүчирхэг хос мотор, E-ABS зогсох түвшний удирдлага болон тохируулгатай түшлэг нь хөдөлгөөн багатай хүмүүст аюулгүй, тав тухтай, найдвартай шийдлийг санал болгодог. Манай хамгийн сүүлийн үеийн цахилгаан тэргэнцэрт та хүртэх эрх чөлөө, бие даасан байдлыг мэдрээрэй.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1220MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 650 мм |
| Нийт өндөр | 1280 онMM |
| Суурийн өргөн | 450MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 10/16 инч |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 39KG+10кг (Батерей) |
| Ачааны жин | 120кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 24V DC250W*2 |
| Батерей | 24V12AH/24V20AH |
| Хүрээ | 10-20KM |
| Цаг тутамд | 1 – 7 км/цаг |

Өмнөх: Бөөний хөнгөн, хөгжлийн бэрхшээлтэй хүмүүст зориулсан эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Гаднах алсын удирдлага Өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэрийг тохируулах