Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Манай цахилгаан тэргэнцэр нь эгц налуу зам дээр ч аюулгүй, найдвартай туршлагыг хангахын тулд сойзгүй мотортой цахилгаан соронзон тоормосоор тоноглогдсон. Энэхүү дэвшилтэт тоормосны систем нь маш сайн зүтгүүрийн хяналтыг санал болгодог тул гулсахаас болгоомжил. Үүнээс гадна, чимээгүй, тайван явахын тулд тоормосны чимээ мэдэгдэхүйц буурдаг.
Гурван төрлийн литийн батерейгаар ажилладаг манай цахилгаан тэргэнцэр нь хөнгөн хөдөлгөөний хамгийн дээд зэргийн тав тухыг санал болгодог. Батерейны бат бөх чанар нь байнга цэнэглэх шаардлагагүйгээр удаан хугацаанд ашиглах боломжийг олгодог. Авсаархан, эргономик дизайны ачаар давчуу орон зай болон хүн ихтэй газруудад хялбар бөгөөд тохиромжтой байдлаар жолооддог.
Сойзгүй удирдлага нь таны хурууны үзүүрийн удирдлагыг дараагийн түвшинд гаргана. 360 градусын уян хатан удирдлагын системийн тусламжтайгаар та цахилгаан тэргэнцрийг аль ч чиглэлд хялбархан жолоодож, бүрэн бие даасан байдал, хөдөлгөөний эрх чөлөөг баталгаажуулж чадна. Огцом эргэлт хийх эсвэл давчуу орон зайг туулахаас үл хамааран манай цахилгаан тэргэнцэр нь таны хөдөлгөөнийг хянах боломжийг олгоно.
Бид хувь хүний хэрэгцээ, сонголтын ач холбогдлыг ойлгодог тул манай цахилгаан тэргэнцэр нь оновчтой тав тух, гайхалтай үйл ажиллагааг хангах зорилготой юм. Эргономик суудал болон тохируулж болох гарын түшлэг нь таны аяллын туршлагыг сайжруулж, аяллын туршид хамгийн их тав тухыг хангана.
Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл бөгөөд бид танд бүрэн тайван байдлыг өгөхийн тулд хэд хэдэн аюулгүй байдлын арга хэмжээг хэрэгжүүлсэн. Цахилгаан тэргэнцрийн бат бөх хийц нь дэвшилтэт аюулгүй байдлын онцлогуудтай хосолсноор бүх насны хүмүүст аюулгүй, тогтвортой явах боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 920MM |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 600MM |
| Нийт өндөр | 880MM |
| Суурийн өргөн | 460MM |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12" |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 14.5KG+2кг (Литийн батерей) |
| Ачааны жин | 100кг |
| Авирах чадвар | ≤13° |
| Моторын хүч | 200Вт*2 |
| Батерей | 24V6AH |
| Хүрээ | 10-15KM |
| Цаг тутамд | 1 –6Км/цаг |

Өмнөх: Лити батерейтай хөнгөн жинтэй зөөврийн цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Ахмад настнуудад зориулсан зөөврийн эвхэгддэг цахилгаан тэргэнцэртэй хөнгөн цагаан тэргэнцэр