Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Энэхүү цахилгаан тэргэнцэр нь зөөврийн зориулалттай!
Хөнгөн мэдрэгчтэй задлахад тохиромжтой байдал нь танд замд явахдаа хөнгөн аялах, бие даасан байдлыг мэдрэх боломжийг олгоно. Авсаархан, зөөврийн, аялалд төгс тохирох энэхүү цахилгаан сандал нь хэдхэн алхамаар амархан салгаж авах боломжтой онцлог шинж чанартай! Том дөрөө нь танд шаардлагатай тав тухыг өгөх болно.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Үйлдвэрлэгч | хүлээн зөвшөөрөгдөхүйц |
| Онцлог | тохируулж болох |
| Суудлын өргөн | 420 мм |
| Суудлын өндөр | 450 мм |
| Нийт жин | 47.3KG |
| Нийт өндөр | 980 мм |
| Хэрэглэгчийн хамгийн их жин | 125кг |
| Батерейны багтаамж | 22Ач хар тугалганы хүчлийн батерей |
| Цэнэглэгч | DC24V/2.0A |
| Хурд | 6 км/цаг |


Өмнөх: Дотор өндрийг тохируулж болох цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Автоматаар эвхэгддэг хөгжлийн бэрхшээлтэй ахмад настны хөдөлгөөнт цахилгаан скутер