Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Цахилгаан тэргэнцрийн төрөл нь хэрэглэгчдийн янз бүрийн хэрэгцээ, амьдралын хэв маягийг хангах зорилготой юм.
Цахилгаан тэргэнцэр нь сайжруулсан мотор болон бэхжүүлсэн хүрээ зэрэг хүнд даацын бүтцийн болон гүйцэтгэлийн бүрэлдэхүүн хэсгүүдийг санал болгодог. Дотор маш сайн ажиллагаатай. Элитүүдийн хүч чадал, олон талт байдлыг мэдрээрэй. Том арын дугуй нь шингээж, авирч, амьдралын өдөр тутмын саад бэрхшээлийг хялбархан шийддэг. Зөн совингийн гарын авлагын удирдлага нь хялбар ажиллагаа, энгийн маневрыг баталгаажуулдаг.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Үйлдвэрлэгч | хүлээн зөвшөөрөгдөхүйц |
| Онцлог | тохируулж болох |
| Суудлын өргөн | 420 мм |
| Суудлын өндөр | 450 мм |
| Нийт жин | 57.6кг |
| Нийт өндөр | 980 мм |
| Хэрэглэгчийн хамгийн их жин | 125кг |
| Батерейны багтаамж | 35Ач хар тугалганы хүчлийн батерей |
| Цэнэглэгч | DC24V/4.0A |
| Хурд | 6 км/цаг |


Өмнөх: Цахилгаан босоо гэрийн өргөгчтэй тэргэнцэр хар Дараагийнх нь: Өндөр чанартай, тохь тухтай гадаа цахилгаан тэргэнцэр