Бүтээгдэхүүний тодорхойлолт
Тогтвортой байдал, хүч чадал, тав тухыг хослуулсан хосгүй хэрэглэгчийн туршлагыг мэдрүүлэх шинэ, өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцрийг танилцуулж байна.
Энэхүү ер бусын тэргэнцрийн гол цөм нь өндөр бат бөх хөнгөн цагаан хүрээ бөгөөд энэ нь зөвхөн хамгийн их бат бөх чанарыг хангахаас гадна хялбархан жолоодоход зориулсан хөнгөн хийцийг баталгаажуулдаг. Сойзгүй мотортой энэхүү тэргэнцэр нь жигд, саадгүй явах боломжийг олгодог бөгөөд хэрэглэгчдэд янз бүрийн газрыг хялбархан, хүртээмжтэй туулах боломжийг олгодог.
Манай өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэр нь литийн батерейтай бөгөөд нэг цэнэглэлтээр 26 км явах боломжтой. Энэ нь хэрэглэгчид батерей дуусах вий гэж санаа зоволгүйгээр хол зайд аюулгүй жолоодох боломжтой гэсэн үг юм. Ердийн батерейтай харьцуулахад литийн батерей нь илүү урт хугацааны ашиглалтын хугацааг баталгаажуулж, найдвартай, удаан эдэлгээтэй ажиллагааг хангадаг.
Энэхүү цахилгаан тэргэнцэр нь онцгой шинж чанаруудаас гадна нэмэлт татах бариултай ирдэг. Татах бариул нь шаардлагатай үед асран хамгаалагч эсвэл хамтрагч нь тэргэнцэрийг хялбархан зөөх боломжийг олгодог тохиромжтой бариул болж өгдөг. Энэхүү нэмэлт онцлог нь хэрэглэгчдийн янз бүрийн хэрэгцээг хангахын тулд бүтээгдэхүүний ерөнхий хэрэглээг сайжруулдаг.
Өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэр нь хэрэглэгчийн тав тухыг харгалзан бүтээгдсэн. Өндөр нуруу нь сайн дэмжлэг үзүүлж, зөв суух байрлалыг дэмжиж, удаан хугацаагаар ашиглах үед ч тав тухтай, эргономик туршлагыг хангадаг. Мөн сандлыг биеийн хэлбэр, сонголтод тохируулан янз бүрийн суудлын сонголттойгоор өөрчлөх боломжтой.
Аюулгүй байдал бол бидний тэргүүлэх чиглэл бөгөөд ийм учраас манай өндөр нуруутай цахилгаан тэргэнцэр нь өнхрөхөөс сэргийлсэн дугуй, аюулгүйн бүс зэрэг дэвшилтэт онцлог шинж чанаруудаар тоноглогдсон. Эдгээр аюулгүй байдлын онцлогууд нь хэрэглэгчид болон асран хамгаалагчдад сэтгэлийн амар амгалан, өөртөө итгэх итгэлийг нэмэгдүүлж, өдөр тутмын үйл ажиллагаагаа эрсдэл багатайгаар эдлэх боломжийг олгодог.
Бүтээгдэхүүний параметрүүд
| Нийт урт | 1100 мм |
| Тээврийн хэрэгслийн өргөн | 630 сая |
| Нийт өндөр | 1250 мм |
| Суурийн өргөн | 450 мм |
| Урд/хойд дугуйны хэмжээ | 8/12″ |
| Тээврийн хэрэгслийн жин | 27.5кг |
| Ачааны жин | 130кг |
| Авирах чадвар | 13° |
| Моторын хүч | Сойзгүй мотор 250W ×2 |
| Батерей | 24V12AH,3кг |
| Хүрээ | 20 – 26 км |
| Цаг тутамд | 1 – 7 км/цаг |

Өмнөх: Татах саваатай гадаа хөнгөн эвхдэг цахилгаан тэргэнцэр Дараагийнх нь: Ce эвхэгддэг өндөр чанартай хөнгөн цагаан цахилгаан тэргэнцэр